Sarah

Narodila se v Honolulu je dcera dvou univerzitních profesorů. Po promoci na univerzitě v roce 1999 s vysokoškolským diplomem s Feministických věd a vedoucí členka původní teologie, navštěvovala Denverský národní divadelní institut, kde začala vnímat svou lásku k herectví a výtvarnému umění.

Jakmile dokončila školu, přestěhovala se do New York City a zajistila si svoji první roli před kamerou, zpětnou roli protějšku Olivera Platta v dramatickém seriálu “Queens Supreme.” Další roli si zahrála v televizním seriálu „Právo a pořádek“, „SVU“, „Dragnet“ a „Numb3rs“. Callies si asi nejvíce užijete jako Jane v předchozích řadách seriálu „Tarzan“.

V poslední době dokončila produkci na dvou celovečerních filmech. "The Celestine Prophecy,”, založený na velmi úspěšném románu od Jamese Redfielda a thriller "Whisper" , opak seriálu „Lost“ od Joshe Hollowaye.

21. června 2002 si vzala Joshe Winterhalta, se kterým má dceru Kealu (nar. 2007). Z důvodu těhotenství ukončila své působení v seriálu Prison Break (Útěk z vězení), naposledy se v seriálu objevila na začátku 3. série. Bylo naplánováno, že se Sarah po porodu, až to bude možné, do seriálu vrátí, herečka ovšem tuhle nabídku odmítla.


 V čtvrté sérii sa však vrátila do seriálu a účinkovala ve všech 22 epizodách, včetně dodatkového filmu s názvem Prison break: The Final Break. Po skončení Prison breaku se Sarah vrhla na natáčení kanadského filmu "Lullaby for Pi" společně s Rupertem Friendem. Dále natočila filmy Black Gold z afrického prostředí, Faces in the Crowds s Millou Jovovich, účinkovala v jedné epizodě populárního seriálu House MD. a stala se jednou z hlavních tváří seriálu dle komixové předlohy - The Walking Dead, kde hraje postavu Lori Grimes.

Zároveň napsala scénář k filmu "Elena's Serenade", podle stejnojmenné knihy. Film zatím nemá stanovené natáčení ani premiéru. V roce 2011 bylo oznáneno, že by měla hrát ve filmu "Foreverland" jako jedna z hlavních postav.